Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /nfsmnt/hosting1_1/e/d/ed0b6f06-e974-4fb1-9f4f-2bce19106b8e/hubbard.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /nfsmnt/hosting1_1/e/d/ed0b6f06-e974-4fb1-9f4f-2bce19106b8e/hubbard.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 601
Ocenenia a vyznamenania - L. Ron Hubbard - Humanista, filozof a umelecL. Ron Hubbard – Humanista, filozof a umelec

Ocenenia a vyznamenania

OceneniaDôkazom uznania L. Ron Hubbarda ako autora, filozofa a humanistu sú tisícky cien a verejných vyhlásení, ktoré mu boli udelené.

Stovky vládnych vodcov, organizácií a skupín po celom svete, ktorí reprezentujú milióny, každoročne uznávajú a oceňujú účinnosť a dopad objavov pána Hubbarda – od riešení na gramotnosť až po jeho odpovede na zneužívanie a kriminalitu.

Potom sú tu tiež, ako jedného z najviac čítaných a uznávaných autorov všetkých čias, jeho ocenenia pre úspechy dosiahnuté v umení.

Prezentované tu je len výber niekoľkých uznaní a ocenení za jeho celoživotné dielo ako humanistu, autora a zakladateľa Dianetiky a Scientológie.

Ocenenia L. Rona Hubbarda za humanitárne zásluhy

humanitárne ocenenia

Technológie pána Hubbarda týkajúce sa drogovej rehabilitácie a detoxikácie, kriminálnych reforiem, učenia, gramotnosti a praktický sprievodca k lepšiemu životu – Cesta ku šťastiu – mali vplyv na miliardy životov v 170 krajinách sveta.

Len jeden príklad z mnohých je Väzenie Leewkop – notoricky nemilosrdné zariadenie z maximálnou ostrahou na predmestí Johannesburgu v Južnej Afrike…

zistite viac >>

 

Ocenenia L. Rona Hubbarda ako zakladateľa Dianetiky a Scientológie

ocenenia za DianetikuVšetkými potvrdené, diela L. Rona Hubbarda o Dianetike a Scientológii zahŕňajú najrozsiahlejšie súdržné vyjadrenia týkajúce sa ľudskej mysle a ducha – viac ako 10.000 písomností a 3,000 nahratých prednášok. Obsahujúc v sebe odpovede na najhlbšie záhady existencie, tajomstvo smrti, uvedomenie si stavov, ktoré dovtedy neboli popísané v žiadnej literatúre…

 

 

Ocenenia za literárne dedičstvo a diela L. Rona Hubbarda

Autor L. Ron Hubbard a jeho vyznamenaniaNavyše k dielu ako zakladateľa Dianetiky a Scientológie, L. Ron Hubbard naďalej celosvetovo zastáva pozíciu jedného najzotrvávanejších a najčítanejších autorov populárnej literatúry, s celosvetovo predanými päťdesiatimi miliónmi diel a literárnym dielom pokrývajúcim päť desaťročí.

Preto v svedectve veľkosti jeho literárneho diela a dedičstva, je držiteľom troch Guinessových svetových rekordov…

zistite viac >>

Zdroj: Awards and Recognitions 

Celkovo, tieto neradostné čísla prevedené do depresívneho ekonomického scenára s ročnými nákladmi pre podniky so stratovou produkciou a na opätovné vzdelávanie teraz presiahla hranicu 300 miliárd dolárov. A ak do toho zahrnieme faktory hrozivého spojenia medzi negramotnosťou a kriminalitou , svetové zlyhania vo vzdelávaní sa stávajú príliš ponurými na ich úplné vymenovanie.

Pokračujte ďalej na:

Ocenenia ako autor

Ocenenia ako humanista

Ocenenia ako zakladateľ

Ocenenia za filmovú tvorbu

Guinessove svetové rekordy