Humanista

Ocenenia

Technológie pána Hubbarda na drogovú rehabilitáciu a detoxikáciu, kriminálne reformy, učenie, gramotnosť a jeho praktický sprievodca k lepšiemu životu – Cesta ku šťastiu – sa dotkli miliárd životov v 170 krajinách sveta.

Honorary Award – Leeuwkop Prison

Len jeden z mnohých príkladov je väzenie Leeuwkop Prison – neslávne známe nemilosrdné zariadenie s maximálnou ostrahou na pokraji mesta Johanessburg v Južnej Afrike. Nasledujúc implementáciu Criminonu – rehabilitačného programu založeného na objavoch L. Rona Hubbarda – násilie v celách bolo úplne eliminované. Ako uznanie úžasného dosahu technológie pána Hubbarda, väzni v Leeuwkope ho obdarili s nasledujúcim ocenením, na ktorom je vyryté: „Ty si vniesol nádej do životov mnohým. Ty si zmenil naše juhoafrické väzenie bolesti a zármutku na miesto nádeje a života.“

V inom väzení boli rovnako udivujúce výsledky podnetom pre Panamského Šéfa pre vnútornú bezpečnosť udeliť oficiálne uznanie L. Ron Hubbardovi za „jeho prospešnú humanitárnu prácu a funkčnú duchovnú technológiu, ktorá pomáha každému, kto je v starostlivosti väzenia „Centro Femenino de Rehabilitacion Cecilia Orillac de Chiari Prison“, rovnako ako vytvára nové rodiny.”

 

Official Recognition — Dangerous Drugs Board, Office of the Philippine President

Potom tu je technológia L. Rona Hubbarda na drogovú rehabilitáciu a detoxikáciu, v súčasnosti funguje v 40 krajinách. Nabádaný efektívnosťou a úspechom týchto programov, predseda Flipínskej protidrogovej rady (Chairman of Philippines’ Dangerous Drugs Board) odmenil L. Rona Hubbarda pamätnou doskou úradne potvrdzujúca jeho „humanitárnu prácu na poli drogovej vzdelanosti a drogovej rehabilitácie a za jeho významné technológie, ktoré boli prebrané a implementované na Filipínach… týmto nesmierne prispel k úspešnému usilovaniu sa za našu šľachetnú víziu krajiny bez drog.“

.

Honorary New York Firefighter’s Helmet — NY City Fire Department

Detoxikačný režim pána Hubbarda je takisto uznaný za svoje zázračné výsledky v rehabilitácii New York-ských požiarnikov a záchranu pracovníkov trpiacich následkami bombového atentátu 9/11. Špeciálne New York-ský detoxikačný projekt záchranných pracovníkov (New York Rescue Workers Detoxification Project), ktorý využil prevratnú technológiu L. Rona Hubbarda oslovujúcu fyzické problémy ako tie, ktorými boli vystavení ľudia v Ground Zero – bezprecedentné úrovne toxického prachu, odpadových plynov a výparov. Nasledujúc absolútny úspech projektu, požiarnici mesta New York udelili L. Ron Hubbardovi Čestnú požiarnickú helmu mesta New York (Honorary New York Firefighter’s Helmet) s venovaním: „Nášmu bratovi, L. Ron Hubbardovi, od tvojich bratov v Protipožiarnom oddelení New Yorku, vyznamenávame ťa touto helmou ako symbolom nášho motta, ´chrániť život a majetok´, ktorý dedičstvo tvojej technológie zosobňuje, 2. August 2003.“

“Times Up!” Statue — the Utah Narcotic Officers Association

Rovnaký príbeh vypovedajú prípady Protidrogových komisárov z Utahu (Utah Narcotics Officers), ktorí uskutočňujú tvrdé zásahy na laboratóriá metamfetamínu. Po absolvovaní detoxikačného programu pána Hubbarda ho odmenili ich sochou „Times Up!“, na ktorej je napísané: “Táto majstrovská práca len začína vyjadrovať našu najhlbšiu vďačnosť za vyvinutie a predstavenie jedinej funkčnej metódy ľudskej detoxikácie na svete. Dal si nám späť kvalitu života, o ktorej sme si mysleli, že sme ju naveky stratili.”

Tak ako vzdelávacia technológia L. Rona Hubbarda, nie je to len v súčasnosti 70 krajín na šiestich kontinentoch kde je aplikovaná, ale s viac ako 28 miliónmi študentov, ktorí sa zúčastňujú týchto programov, vplyv objavov pána Hubbarda je citeľný naprieč všetkými národmi.

 

W.E.B. DuBois Outstanding Leadership Award — NAACP<br /> Bestowed upon Mr. Hubbard for his humanitarian work in the fields of education and literacy.

W.E.B. DuBois Outstanding Leadership Award — NAACP

Preto L. Ron Hubbard dostal W.E.B. DuBoisovu Cenu za výnimočné vodcovstvo (W.E.B. DuBois Outstanding Leadership Award) od Národnej asociácie za rozvoj farebných ľudí (National Association for the Advancement of Colored People „NAACP“), rovnako tiež oficiálne uznanie od Kongresu pre rasovú rovnosť (Congress on Racial Equality „CORE“) za inovatívnu technológiu, ktorá „priniesla znovaoživenú nádej deťom a dospelým naprieč krajinou vďaka zvýšenej gramotnosti a porozumeniu“.

 

ĎALŠÍ VÝBER Z OCENENÍ A UZNANÍ

A kým by bolo nemožné zobraziť tisícky uznaní pána Hubbarda, ktoré prijal za svoju humanitárnu prácu – v súčasnosti zahrnutú vo viac ako 1,800 vládnych agentúrach—nasledujúce sú len zostručneným výberom z týchto uznaní, prehlásení a ocenení:

Mexicali Police Cap — Mexicali Police Chief: Na počesť objavov pána Hubbarda na poli drogovej rehabilitácie a kriminálnych reforiem, Policajný Šéf Mexicali (Police Chief of Mexicali) týmto udeľuje L. Ron Hubbardovi titul Čestný Šéf Polície ( Honorary Chief of Police).

International Civil Golden Award — Civil Forum Nepal: Ocenenie L. Ron Hubbardovi za „jeho výnimočný príspevok ľudom Nepálu na poli vzdelania, drogovej rehabilitácie a duchovnej ozdravovacej technológie Dianetiky.”

Human Rights and Peace Award — Universal Peace Federation: Venované pánovi Hubbardovi za jeho dielo ako „obrovskému humanistovi a budovateľovi mieru.”

Lifetime Achievement Award — Boy Scouts of America: Venované L. Ron Hubbardovi „za jeho humanitárnu prácu pre zlepšenie ľudstva.”

Blackfoot War Bonnet — Blackfoot Society: Udelené L. Ron Hubbardovi ako uznanie za jeho život-zachraňujúce techniky drogovej rehabilitácie a vzdelávania.

Official Recognition — Social Rehabilitation Center for Young Children of Transbaikalia-Nadezhda, Russia: venované “ako poďakovanie L. Ron Hubbardovi—filozofovi, vedcovi a humanistovi, ktorí venoval neoceniteľný príspevok k zlepšeniu ľudstva.”

Fellow — International Oceanographic Foundation: Ocenenie za príspevok pána Hubbarda k rozvoju a rozšíreniu znalosti a objavov v oceánografii a morských vedách.

Gift to Mankind Award — Educators of Valencia, Venezuela: Potvrdenie pánovi Hubbardovi za jeho Študijnú Technológiu.

Certificate of Appreciation — Ministry of Education of Venezuela: venované ako uznanie za technológiu učenia pánovi Hubbardovi.

Certificate of Acknowledgment — Ministry of Justice of Venezuela: poďakovanie za vývoj pána Hubbarda na poli komunikácie, použitý Venezuelskými programami spravodlivosti pre mladistvých.

Silver Cup — Council of the Region of Marche, Italy: venované ako uznanie L. Ron Hubbardovi ako pedagógovi a filozofovi.

World Peace Day Award — City of Sacramento, California: uznanie ako zakladateľa Dianetiky and Scientológie s víziou sveta bez vojen a zločinu.

Certificate of Commendation — City of Washington, DC: poďakovanie L. Ron Hubbardovi za pravidlo „Ochraňuj a zlepšuj svoje prostredie“, z Cesty ku šťastiu.

Pioneer Environmentalist Award — Earth Society Foundation, New York, New York: Venované ako vďaka L. Ron Hubbardovi, “Pioneer Environmentalist” za jeho príspevok k lepšiemu miestu pre život.

Recognition — Commission of Education, Legislative Assembly of Mexico City: uznanie L. Ron Hubbardovi za jeho technológiu štúdia.

Senatorial Recognition — Rome, Italy: uznanie za nesmierne ľudské hodnoty diel L. Rona Hubbarda.

Official Recognition — Secretary of State for Education, The Gambia: Ocenenie darov technológie pána Hubbarda pre osoh ľudí Gambie.

Commemorative Postage Stamps — Postal Service, Switzerland: Štyri poštové známky venované L. Ron Hubbardovi Švajčiarskym poštovým úradom za množstvo jeho humanitných prác.

Certificate of RecognitionNational Polytechnic Institute of Mexico: Ocenenie L. Ron Hubbardovi za vývoj technológie štúdia.

AcknowledgmentForeign Relations Department, Nepal: Ocenenie L. Ron Hubbardovi za jeho rozvoj filozofie a technológie štúdia.

House Resolution — Speaker of the Puerto Rico House of Representatives: Vyhlásenie venované L. Ron Hubbardovi za jeho humanitné diela na poli detoxikácie a kriminálnych reforiem.

CitationCommonwealth of Pennsylvania House of Representatives: Venované ako ocenenie zmyslu života L. Ron Hubbarda ako Bojovníka za slobodu. 

Academic DiplomaWorld Academy for Science, Fine Arts and Culture, Saint Petersburg, Russia: Venované príspevkom pána Hubbarda ako spisovateľa, vedca, ktorý urobil fundamentálne objavy na poli ľudskej mysle.

Official RecognitionDetective Chief Superintendent Ret. Scotland Yard: Venované L. Ron Hubbardovi za jeho humanitné dedičstvo.

Eagle Claw and Tail Feather RecognitionSamson Cree Nation: Udelené L. Ron Hubbardovi od Šéfa Samson Cree Nation. Venované ako najvyššia počesť udelená Cree Nation.

Freedom StatueProbation Officers of South Africa: Venované L. Ron Hubbardovi ako poďakovanie za jeho výskumy na poli kriminálnych reforiem.

ResolutionSenate of Puerto Rico: Za príspevok L. Rona Hubbarda ľudstvu, prehlasujúc týmto jeho humanitné a filozofické myšlienky sú motiváciou a príkladom pre budúce generácie. Bolo to schválené jednohlasne 29 členmi Senátu Portorika a podpísané Prezidentom Senátu.

Kľúč od mesta

Shreveport, LouisianaKansas City, MissouriMiami Beach, Florida

Amarillo, Texas

Concord, California

Durham, North Carolina

Hidalgo State, MexicoLafayette, LouisianaBaton Rouge, Louisiana

New Orleans, Louisiana

Mazatlán, Sinaloa, Mexico

Katmandu, Nepal

Čestný občan

Galveston, Texas

Santa Fe, New Mexico

Gretna, Louisiana

New Orleans, Louisiana

Riverside, California

Phoenix, Arizona

Ketchikan, Alaska

Ulica/Cesta L. Ron Hubbarda

Wichita, Kansas

Elizabeth, New Jersey

Los Angeles, California

Deň L. Ron Hubbarda

Salt Lake City, Utah

Reno, Nevada

Providence, Rhode Island

Mesquite, Texas

Birmingham, Alabama

Oakland, California

Louisville, Kentucky

Helena, Montana

Little Rock, Arkansas

Atlanta, Georgia

Wichita, Kansas

Jacksonville, Florida

Chicago, Illinois

Columbus, Ohio

Indianapolis, Indiana

Covington, Kentucky

Baltimore, Maryland

Grand Prairie, Texas

Austin, Texas

Compton, California

Des Moines, Iowa

Detroit, Michigan

New Orleans, Louisiana

Minneapolis, Minnesota

Topeka, Kansas

Yonkers, New York

Mobile, Alabama

Cedar Rapids, Iowa

Cleveland, Ohio

Bridgeport, Connecticut

Raleigh, North Carolina

Redding, Pennsylvania

Roanoke, Virginia

Tulsa, Oklahoma

Williamsburg, Virginia

Tucson, Arizona

Camden, New Jersey

Hartford, Connecticut

Albuquerque, New Mexico

Schenectady, New York

Huntington Beach, California

Fort Myers, Florida

San Jose, California

Carson City, Nevada

Kitchener, Ontario, Canada

Memphis, Tennessee

Battle Creek, Michigan

Newport News, Virginia

New Albany, Indiana

Gainesville, Florida

Omaha, Nebraska

Lafayette, Louisiana

Harrisburg, Pennsylvania

Port Angeles, Washington

West Haven, Connecticut

Portsmouth, New Hampshire

Houston, Texas

Orlando, Florida

Wilmington, Delaware

Brunswick, Georgia

Cranston, Rhode Island

Myrtle Beach, South Carolina

Jackson, Mississippi

Syracuse, New York

Scranton, Pennsylvania

Richmond, Virginia

Newark, New York

Fresno, California

Mesiac L. Ron Hubbarda

State of Ohio

Kansas City, Kansas

Dodge City, Kansas

East St. Louis, Illinois

Tuskegee, Alabama

Opa-Locka, Florida

Riverside, California

Zdroj: Ocenenia a vyznamenania – Humanista