Filozof, pedagóg, administrátor, umelec – L. Ron Hubbard slúžil mnohými spôsobmi. Dodatočne k historickému vývoju jeho objavov ponúkame tieto stránky ako letmý pohľad na mnoho fascinujúcich ciest, ktorými putoval – ako odvážlivec, letec, námorný kapitán, výskumník vzdialeného východu, policajný dôstojník v Los Angeles a všetko ostatné, čo ho nakoniec doviedlo k práci, za ktorú je dnes toľko rešpektovaný.

“Nežil som žiadnym kláštorným životom a pohŕdam múdrymi mužmi, ktorí nežili, a učencami, ktorí sa nepodelili o svoje znalosti. Videl som život zhora dole a zdola hore. Viem, ako vyzerá oboma smermi. A viem, že existuje múdrosť a že je nádej”. – L. Ron Hubbard

Chcete sa niečo opýtať?

Kontaktné Info

Addresa: Rumanova 2 040 01 Košice Telefón: 055 799 43 60 Email: ron@hubbard.sk
Dielo L. Ron Hubbarda dosiahlo za posledné desaťročia obrovských rozmerov. Dnešnému modernému človeku sa prihovára skrz literárne dedičstvo, ktoré nám zanechal. Inšpiroval milióny ľudí po celom svete – a to v rôznych oblastiach. Jeho záber bol nesmierne široký a tak má priaznivcov i nadšencov v radoch literárnych autorov, učiteľov, umelcov, manažérov, filozofov, humanitárnych pracovníkov a tak ďalej; jeho diela sú obdivované a používané vo všetkých oblastiach pôsobenia človeka. Ak máte záujem o akékoľvek informácie – či už jeho literárnu tvorbu alebo organizácie používajúce jeho technológiu na zlepšovanie spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať.